درباره رایکا اپ

رایکا اپ درباره رایکا اپ
ساخت اپلیکیشن اندروید | رایکا اپ

درباره رایکا اپ

ارسال شده توسط مدیر

مدتی ست که استفاده از گوشی های هوشمند در بین عموم مردم رواج پیدا کرده است.وقتی یک فضای وسیع برای اطلاع رسانی و تبلیغات شکل میگیرد ، شرکت ها ، سازمان ها و افراد صاحب ایده زیادی هستند که برای استفاده از این فضا راه های مختلفی را مورد بررسی قرار میدهند.

در این بین ساخت اپلیکیشن بخاطر نیاز به تخصص های مختلف کمی هزینه بر و سخت بنظر میرسید.توجه بفرمایید که ساخت اپلیکیشن اندروید و ساخت اپلیکیشن آی او اس تفاوت بسیار زیادی هم با یکدیگر دارند.

با بررسی های انجام شده توسط رایکا اپ توانستیم زیرساختی را آماده کنیم که در این زیر ساخت هرکاربر میتواند اقدام به ساخت اپلیکیشن با استفاده از امکانات از پیش طراحی شده توسط گروه رایکا اپ نماید.از حسن های این طرح ، کاهش قابل ملاحضه قیمت برای سازنده اپلیکیشن میباشد.چون با توجه به بررسی ها ، امکانات با اولویت استفاده عمومی در لیست توسعه گروه قرار گرفته و بعد از گذراندن سیر طراحی ، کدنویسی و باگ گیری افزونه ها ، افزونه ساخته شده به امکانات اپلیکیشن ساز آنلاین اضافه میشود.

با توجه به اینکه در این روش امکانات اختصاصی برای کاربران ایجاد نمیشود و خدمات بصورت مشابه در اختیار کاربران قرار میگیرد هزینه ساخت افزونه ها در بین کاربران تقسیم شده و سیاست فروش زیاد ، سود کم باعث رضایت کاربران خواهد شد.

چالش بعدی ما در این راه فراهم کردن شرایطی برای امکان ساخت اپلیکیشن اندروید و ساخت اپلیکیشن آی او اس با این پلتفرم و دریافت خروجی نرم افزاری بود.برای حل این مشکل هم ، بخشی در پنل مدیریت اپلیکیشن ها درنظر گرفته شده که از طریق آن میتوان بدون نیاز به تماس با پشتیبانی ، اقدام به ساخت اپلیکیشن اندروید نمود.اما با توجه به سیاست های شرکت اپل برای ساخت اپلیکیشن آی او اس ، کاربر باید بعد از ساخته شدن اپلیکیشن اندروید خود اقدام به درخواست ساخت اپلیکیشن آی او اس را برای بخش پشتیبانی ارسال و بعد از نهایتا ۱۴ روز اپلیکیشن آی او اس خود را دریافت کند.

در آخر از صمیم قلب از اینکه رایکا اپ را به عنوان همکار خود برای ساخت اپلیکیشن انتخاب نموده اید تشکر میکنیم و اعلام میداریم که بخش پشتیبانی آماده ست تا با مشاوره رایگان به سوالات ، انتقادات و پیشنهادات شما پاسخگو باشد.

پیشاپیش از توجه شما سپاسگزارم.

مسعود دانشی کهن

صاحب امتیاز اپلیکیشن ساز آنلاین رایکا اپ

  • اسفند ۷, ۱۳۹۵