طراحی کمپین تبلیغات اینترنتی

رایکا اپ طراحی کمپین تبلیغات اینترنتی
طراحی کمپین تبلیغات اینترنتی

طراحی کمپین تبلیغات اینترنتی

ارسال شده توسط مدیر

در صفحات تبلیغات اینترنتی و بهینه سازی سایت ( سئو سایت ) شما را با بخشی از فعالیت های تبلیغات اینترنتی رایکا اپ آشنا کردیم.اما در این نوشته قصد داریم به شما توضیح بیشتری درخصوص طراحی کمپین تبلیغات اینترنتی دهیم.

هر خدمت یا محصولی دارای بازار هدف مختص به خود است و قطعا نمی توان یک نسخه واحد برای تمام مجموعه ها پیچید.

در رایکا اپ ، ما با بررسی تخصصی مجموعه شما و آنالیز رقبای  شما به یکسری داده ی تحلیلی دست پیدا میکنیم که با استفاده از این داده ها برای شما یک کمپین تبلیغات اینترنتی طراحی خواهیم کرد.

کمپین تبلیغاتی در رایکا اپ کاملا اختصاصی بوده و برای هر مشتری دارای ویژگی های خاصی میباشد.

بصورت کلی ، کارفرما مشخصات محصولات ، بازار هدف ، رقبا ، نحوه فروش و بودجه تبلیغاتی خود را به رایکا اپ اعلام میکند و در مرحله بعد کارشناسان ما یک برنامه مدون به عنوان کمپین تبلیغات اینترنتی به کارفرما ارائه خواهند داد که درصورت تایید کارفرما اجرا خواهد شد.

استفاده از کمپین های تبلیغات اینترنتی میتواند باعث یک تبلیغات ارزان ، بلند مدت و با بازدهی بالا شود و درصد موفقیت شما در بازار کنونی را افزایش دهد.

در این مدل تبلیغات دو رویکرد وجود داشته که با توجه به نیاز شما یکی از آنها انتخاب خواهد شد.

اول تبلیغات دیر بازده ( برندینگ ) و دوم تبلیغات زود بازده.در مدل اول با طراحی یک سناریو تبلیغاتی بلند مدت سعی خواهد شد که مولفه های مربوط به برند شما در ذهن کاربر جا انداخته شود تا کاربر ، شما را همیشه در ذهن خود داشته باشد.این تبلیغات هرچند به زمان بیشتری برای جوابدهی نیاز دارد اما قطعا در دراز مدت سود بیشتری هم خواهد داشت.

در مدل دوم که بیشتر برای مجموعه هایی استفاده میگردد که تبلیغات منجر به فروش در همان لحظه میشود ، کاربر با دیدن تبلیغات شما به سایت شما خواهند آمد و با خرید از شما باعث سوددهی به مجموعه ی شما خواهند شد.

پس هرچه سریعتر و قبل از رقبای خودتان با ما تماس بگیرید و از خدمات تبلیغات اینترنتی رایکا اپ استفاده نمایید.

مهمترین خدمات در رایکا اپ ، ساخت اپلیکیشن اندروید ، ساخت اپلیکیشن آی او اس ، ساخت اپلیکیشن سازمانی ، ساخت اپلیکیشن پزشکان ، ساخت اپلیکیشن شرکتی ، ساخت اپلیکیشن فروشگاهی ، طراحی سایت ، تبلیغات اینترنتی و بهینه سازی سایت ( سئو سایت ) میباشد.

  • خرداد ۱۴, ۱۳۹۶