طراحی سایت

رایکا اپ طراحی سایت
طراحی سایت | ساخت سایت | طراحی سایت ارزان

طراحی سایت

ارسال شده توسط مدیر

داشتن یک سایت استاندارد و زیبا میتواند باعث معرفی هرچه بیشتر شما به مشتریان احتمالی و بازار هدف شما شود.اما طراحی سایت مجموعه ای از چند تخصص طراحی گرافیک ، معماری پایگاه داده و همچنین کدنویسی میباشد.

به همین خاطر ما اعتقاد داریم که به هیچ وجه طراحی وبسایت یک فعالیت انفرادی نیست و حداقل نیاز برای داشتن یک سایت خوب ، سفارش طراحی سایت به یک مجموعه با سابقه طولانی مدت و نمونه کارهای موفق میباشد.

از آنجایی که رایکا اپ خود را ملزم به تخصص محوری و همچنین فراهم کردن همه شرایط لازم برای اجرای یک ایده از صفر تا صد میداند ، اقدام به راه اندازی تیم تخصصی طراحی سایت خود نموده است.

در این مجموعه ما با بررسی نیازهای اولیه شما و دادن مشاوره به شما به یک ایده کلی و چشم انداز اولیه میرسیم.در مرحله بعد با اعلام قیمت پکیج های مختلف طراحی وبسایت ، شما را برای انتخاب یک پکیج مناسب طراحی سایت ارزان راهنمایی میکنیم و در آخر با توجه به نیازهای شما و همچنین درخواست های شما افدام به شخصی سازی و یا طراحی سایت خواهیم کرد.

وبسایت های طراحی شده توسط مجموعه رایکا اپ دارای تمامی استانداردهای مورد نیاز مانند UI / UX میباشد و شما میتوانید با اطمینان به سفارش طراحی سایت توسط رایکا اپ اقدام نمایید.

فراموش نکنید طراحی وبسایت ابتدای راه بوده و برای موفقیت قطعا احتیاج به تبلیغات اینترنتی خواهید داشت.

یکی از بهترین روش های تبلیغات اینترنتی ، بهینه سازی سایت ( سئو سایت ) میباشد.از شما درخواست داریم تا به صفحه بهینه سازی سایت ما رفته و با بررسی نمونه کارهای ما درصورت نیاز اقدام به ثبت سفارش خود نمایید.

مهمترین خدمات در رایکا اپ ، ساخت اپلیکیشن اندروید ، ساخت اپلیکیشن آی او اس ، ساخت اپلیکیشن سازمانی ، ساخت اپلیکیشن پزشکان ، ساخت اپلیکیشن شرکتی ، ساخت اپلیکیشن فروشگاهی ، تبلیغات اینترنتی ، بهینه سازی سایت ( سئو سایت ) و طراحی کمپین های تبلیغات اینترنتی میباشد.

 

  • خرداد ۱۴, ۱۳۹۶