طراحی اپلیکیشن ارزان در کرج بهمراه انتشار رایگان اپلیکیشن و یکسال پشتیبانی ۲۴ ساعته رایگان

رایکا اپ بلاگ طراحی اپلیکیشن ارزان در کرج بهمراه انتشار رایگان اپلیکیشن و یکسال پشتیبانی ۲۴ ساعته رایگان
ساخت اپلیکیشن اندروید | رایکا اپ

بلاگ

طراحی اپلیکیشن ارزان در کرج بهمراه انتشار رایگان اپلیکیشن و یکسال پشتیبانی ۲۴ ساعته رایگان

ارسال شده توسط مدیر

رایکا اپ یک مجموعه تخصصی طراحی اپلیکیشن در کرج میباشد.

این مجموعه با سابقه بیش از ۱۲ سال همکاری با بزرگترین مراکز علمی و تجاری کشور توانسته موفقیت های بسیاری بدست بیاورد.

با توجه به اینکه بخش طراحی اپلیکیشن در رایکا اپ کار خود را از مدتی پیش آغاز کرده است ، توانسته در این مدت در زمینه طراحی اپلیکیشن در کرج با سازمانهای این شهر همکاری داشته باشد.

یکی از فعالیت های این مجموعه طراحی اپلیکیشن اختصاصی برای سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج میباشد.

با بررسی نیاز های سازمان پسماند و همچنین دریافت نقطه نظرات مدیران ، مشاوران و کارکنان این مجموعه توانستیم به یک ایده کامل و جامع برای خدمت دهی بیشتر به مردم شهر کرج رسیده و اقدام به ساخت اپلیکیشن سازمانی نماییم.

همچنین رایکا اپ توانسته به عنوان مشاور طراحی اپلیکیشن در کرج با ادارات و سازمان های مختلف همکاری داشته باشد.

ساخت اپلیکیشن در کرج رفته رفته با استقبال شرکتها ، سازمانها و موسسات این شهر روبرو شده است و در این مدت خوشحالیم که توانسته ایم سهمی قابل اتکا در بازار ساخت اپلیکیشن در کرج داشته باشیم.

رایکا اپ رضایت کاربران و مشتریان خود را بزرگترین افتخار خود میداند و آمادگی دارد تا در زمینه ساخت اپلیکیشن در کرج با سازمان ها ، شرکت ها و مجموعه های مختلف همکاری نماید.

رویکرد ما در رایکا اپ ایجاد بستری مناسب برای همکاری با مجموعه های مختلف بوده است.در همین راستا توانسته ایم پکیج های مختلفی برای ساخت اپلیکیشن اختصاصی و همچنین ساخت اپلیکیشن ارزان در کرج را طراحی و اجرا نماییم.

لطفا برای دریافت راهنمایی های بیشتر با بخش پشتیبانی و یا شماره های موجود در سایت تماس گرفته و از کارشناسان ما درخواست مشاوره نمایید.

مشاوره طراحی اپلیکیشن در رایکا اپ بصورت کاملا رایگان انجام میشود.پس با خیال راحت سوالهای خود را بپرسید و از نظرات کارشناسان حرفه ای ما استفاده کنید.

 

مهمترین خدمات در رایکا اپ ، ساخت اپلیکیشن اندروید ، ساخت اپلیکیشن آی او اس ، ساخت اپلیکیشن سازمانی ، ساخت اپلیکیشن پزشکان ، ساخت اپلیکیشن شرکتی ، ساخت اپلیکیشن فروشگاهی ، طراحی سایت ، تبلیغات اینترنتی و طراحی کمپین های تبلیغات اینترنتی میباشد.

برچسب ساخت اپلیکیشن ارزان در کرج, ساخت اپلیکیشن در کرج, طراحی اپلیکیشن در کرج

  • تیر ۱۸, ۱۳۹۶

نوشته شده توسط مدیر

مسعود دانشی کهن هستم.از سال 82 گروه راهکارهای رایکا رو راه اندازی کردیم و در تمام این مدت سعی ما بر این بوده که بتونیم نیاز های بازار رو بسنجیم و براش راهکارهای اختصاصی خودمون رو داشته باشیم.خوشبختانه الان چند ساله که به این خواسته رسیدیم و میتونیم با اطمینان این رو بگیم که برای هر نیاز راه حل اختصاصی خواهیم داشت.

http://raikasolutions.com

دیدگاه بسته شده است