سوالات متداول

رایکا اپ سوالات متداول
سوالات متداول | رایکا اپ اپلیکیشن ساز آنلاین

سوالات متداول

ارسال شده توسط مدیر

رایکا اپ چیست و چگونه کار میکند ؟

رایکا اپ یک اپلیکیشن ساز آنلاین برای ساخت اپلیکیشن اندروید و همچنین ساخت اپلیکیشن آی او اس میباشد.بطور کلی بعد از ساخت هر اپلیکیشن ما یک محیط مدیریت کاملا فارسی را در اختیار مشتریان قرار میدهیم تا آنها بتوانند از طریق آن پنل بدون نیاز به داشتن هیچگونه تخصص و یا نیاز به حتی یک خط کدنویسی اقدام به بروزرسانی و گسترش اپلیکیشن خود نمایند.

روند ساخت یک اپلیکیشن در رایکا اپ به چه صورت است ؟

در ابتدا شما درخواست خود برای ساخت یک اپلیکیشن را با استفاده از فرم سفارش برای ما ارسال میکنید.با توجه به نیاز های شما ، یک اپلیکیشن اختصاصی تحت سیستم عامل اندروید برای شما ایجاد میکنیم.اکانت مدیریت همزمان با تحویل اپلیکیشن اندروید در اختیار شما قرار خواهد گرفت.درصورت تایید شما ، فاکتوری صادر خواهد شد تا اپلیکیشن از حالت تست به حالت رسمی بروزرسانی شود.

آیا خود کاربران هم امکان ساخت اپلیکیشن موبایل را دارند ؟

بله.از طریق فرم سفارش اقدام به درخواست یک اپلیکیشن خام نمایید.با اینکار در هزینه های خودتان هم صرفه جویی کرده اید.

پشتیبانی در رایکا اپ به چه صورت است ؟

تمامی اپلیکیشن های ساخته شده توسط اپلیکیشن ساز آنلاین رایکا اپ دارای یک سال پشتیبانی ۲۴ ساعته از طریق ایمیل و تیکت و همچنین تماس با شماره های پشتیبانی و تلگرام در ساعات اداری میباشد.

مدت اعتبار هر اپلیکیشن چقدر است ؟

تمامی قراردادهای ما بصورت یکساله عقد خواهند شد اما شما این امکان را دارید که در سالهای بعد با تخفیف ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی ( بسته به میزان محبوبیت اپلیکیشن و فعالیت شما ) قرارداد خود را تمدید کنید.

امنیت اپلیکیشن ها در رایکا اپ به چه صورت میباشد ؟

سعی ما استفاده از بهترین امکانات و ساختار برای رایکا اپ بوده است.اما همچنان هم درحال توسعه و بروزرسانی سیستم های خود هستیم.پس با خیال راحت از خدمات ما استفاده کنید.

امنیت اطلاعات کاربران در رایکا اپ چگونه حفظ میشود ؟

رایکا اپ به گونه ای طراحی شده تا دسترسی به اطلاعات حساس کاربران مانند اطلاعات بانکی ، تصاویر و … نداشته باشد.ما تا حد امکان امنیت را در اپلیکیشن ساز آنلاین خود مورد توجه قرار داده ایم.

شرایط و قوانین کار کردن با رایکا اپ چیست ؟

بطور کلی رایکا اپ به عنوان یک مجموعه فعال در کشور ایران تابع قوانین کشورمان میباشد و تمامی کاربران ملزم به رعایت این قوانین میباشند و در صورت تخطی ، دسترسی آنها بصورت کامل قطع خواهد شد.برای فهم بهتر حتما صفحه شرایط و قوانین را بررسی کنید.

  • دی ۹, ۱۳۹۵