سفارش ساخت اپلیکیشن

رایکا اپ سفارش ساخت اپلیکیشن

سفارش ساخت اپلیکیشن

ارسال شده توسط مدیر

سفارش ساخت اپلیکیشن

لطفا قبل از هرگونه ثبت سفارش صفحه شرایط و قوانین رایکا اپ را مطالعه نمایید.ثبت سفارش ساخت اپلیکیشن شما به معنی قبول تمامی مقررات وبسایت میباشد.لطفا توجه داشته باشید که این صفحه تنها برای سفارش ساخت اپلیکیشن تحت پلتفرم آنلاین رایکا اپ آماده استفاده شده است.پس اگر اپلیکیشن موردنظر شما دارای بخش های خاص میباشد لطفا قبل از ارسال سفارش با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

با استفاده از فرم زیر میتوانید اقدام به ثبت سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید و سفارش ساخت اپلیکیشن آی او اس نمایید.بعد از پر کردن فرم حاضر و ارسال آن برای واحد طراحی ، کارشناسان رایکا اپ برای دریافت نقطه نظرات شما و ارائه پیشنهاد های لازم ظرف ۷۲ ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

قیمت های طراحی و ساخت اپلیکیشن توسط رایکا اپ ، طبق الگو زیر محاسبه میگردد.

طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید توسط رایکا اپ با پرداخت مبلغ ۴۵۰ هزار تومان

طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و آی او اس توسط رایکا اپ ۱ میلیون ۵۰۰ هزار تومان

ساخت اپلیکیشن های سازمانی ( ویژه سازمان های کوچک ) ۳ میلیون ۵۰۰ هزار تومان

ساخت اپلیکیشن سازمانی ( ویژه سازمان های بزرگ ) ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

انتشار اپلیکیشن در مارکت های داخلی نظیر کافه بازار ، اول مارکت ، کندو و…   ۳۰ هزار تومان
انتشار اپلیکیشن در مارکت جهانی نظیر آیتیونز ۳۵۰ هزار تومان

لازم به ذکر است برای مبالغ زیر ۵۰۰ هزار تومان تنها پرداخت نقدی امکان پذیر است اما سفارش های بین ۵۰۰ هزار تومان تا ۱ میلیون تومان قابل پرداخت در ۲ قسط با فاصله زمانی ۳۰ روز و قرارداد ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی قابل پرداخت در ۳ قسط میباشد اما درصورت پرداخت نقدی قرارداد های بین ۵۰۰ هزار تومان تا ۱ میلیون تومان ۱۰ درصد و قرارداد های ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی ۲۰ درصد تخفیف ویژه لحاظ خواهد شد.

پرداخت هزینه های مربوط به طراحی و ساخت اپلیکیشن های سازمانی و انتشار آن در مارکت های مختلف همزمان با تحویل اپلیکیشن انجام خواهد شد.

بعد از پرداخت مبلغ هر سفارش ، تمامی اپلیکیشن ها دارای ۱ سال اعتبار و همچنین پشتیبانی رایگان میباشند و برای استفاده در سال های بعد با پرداخت ۷۰ درصد مبلغ سفارش اولیه ، به مدت یکسال دیگر قابل تمدید خواهد بود.

سفارش ساخت اپلیکیشن

1 مشخصات فردی
2 مشخصات اپلیکیشن
3 انتخاب پکیج
4 تایید سفارش
  • لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید. ( شرکت ها ، سازمان ها و اداراتی که به عنوان شخصیت حقوقی اقدام به سفارش میکنند هم باید مشخصات شناسایی نماینده خود را وارد نمایند. )
  • لطفا نام پدر خود را وارد نمایید.
  • برای ثبت سفارش ، وارد کردن یک آدرس معتبر الزامی میباشد.
  • لطفا یک آدرس ایمیل معتبر را وارد نمایید.تمامی مستندات و موارد مختلف تنها از طریق این آدرس ایمیل ارسال و دریافت خواهد شد.

 

  • دی ۹, ۱۳۹۵