ساخت اپلیکیشن سازمانی

رایکا اپ ساخت اپلیکیشن سازمانی
ساخت اپلیکیشن سازمانی | ساخت اپلیکیشن برای سازمانها

ساخت اپلیکیشن سازمانی

ارسال شده توسط مدیر

با توجه به پیدایش تکنولوژی های جدید و همه گیر شدن استفاده از گوشی های هوشمند ، افزایش راه های ارتباطی برای هر سازمانی یک امر ضروری تلقی میگردد که یکی از این روش ها ساخت اپلیکیشن سازمانی میباشد.

کاربران گوشی های هوشمند دیگر تنها جوانان نیستند ودر حال حاضر در تمامی رده های سنی و جنسیت ها گوشی های هوشمند دارای طرفداران زیادی هستند.

این عامل میتواند یک فرصت بزرگ برای ارتباط هرچه بهتر و بیشتر با مخاطبین باشد.

دیگر زمان استفاده از روش های ارتباطی سنتی گذشته است.مردم هر روز درحال بروزرسانی وسایل ارتباطی خود هستند و سعی میکنند تمام نیاز های خود را از طریق راه های نوین برطرف کنند.

ساخت اپلیکیشن سازمانی میتواند شما را در معرض دید میلیون ها کاربر گوشی های هوشمند قرار دهد.

کاربرانی که هرکدام از آنها میتوانند از مخاطبین شما باشند.

رایکا اپ می تواند برای شما یک اپلیکیشن اطلاع رسانی سازمانی بسازد تا شما آخرین اخبار ، اطلاعات رویدادها و فعالیت های سازمان خود را در آن اطلاع رسانی کنید.

یا اینکه با ساخت اپلیکیشن اختصاصی شما را برای پیشبرد اهداف سازمانی شما کمک کند.

ما قبل از این هم سابقه ساخت اپلیکیشن سازمانی را با همکاری با سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج داشته ایم ، پس با خیال راحت رایکا اپ را انتخاب نمایید.

با ساخت اپلیکیشن برای سازمان ها ، ما یک پنل مدیریت کاملا فارسی به شما تحویل خواهیم داد تا شما با استفاده از آن بدون نیاز به حتی یک خط کدنویسی بتوانید اقدام به گسترش و بروزرسانی اپلیکیشن خود نمایید.

در زمان انتشار اپلیکیشن هم ما میتوانیم اپلیکیشن شما را در مارکت های داخلی و خارجی منتشر نماییم.

در تمامی لحظات هم یک تیم پشتیبانی قوی در کنار شما خواهد بود تا در صورت بروزر مشکل ، به شما کمک کند.

مهمترین خدمات در رایکا اپ ، ساخت اپلیکیشن اندروید ، ساخت اپلیکیشن آی او اس ، ساخت اپلیکیشن پزشکان ، ساخت اپلیکیشن شرکتی ، ساخت اپلیکیشن فروشگاهی ، طراحی سایت ، تبلیغات اینترنتی ، بهینه سازی سایت ( سئو سایت ) و طراحی کمپین های تبلیغات اینترنتی میباشد.

  • خرداد ۱۴, ۱۳۹۶