ساخت اپلیکیشن اندروید

رایکا اپ ساخت اپلیکیشن اندروید
ساخت اپلیکیشن اندروید | رایکا اپ

ساخت اپلیکیشن اندروید

ارسال شده توسط مدیر

ساخت اپلیکیشن اندروید از اصلی ترین اهداف گروه رایکا اپ در زمان تاسیس بود.

اندروید به عنوان پر مخاطب ترین سیستم عامل در گوشی های هوشمند ، میلیون ها کاربر در ایران و سراسر دنیا دارد.با علم به این موضوع رایکا اپ تمرکز خود را بر ایجاد شرایط برای حضور در این بازار گذاشت تا بتواند با ارائه یک سرویس اختصاصی حرفه ای کمکی را به صاحبان مشاغل و افراد صاحب ایده داشته باشد.

در رایکا اپ ما برای شما یک اپلیکیشن اختصاصی اندروید با ویژگی های مورد نظر شما ایجاد میکنیم و با در اختیار قراردادن یک پنل مدیریت به شما امکان بروزرسانی و گسترش نرم افزار موبایل خود را خواهیم داد.

با ساخت اپلیکیشن اندروید میتوانید در هر لحظه در اختیار کاربرانتان باشید.از مهمترین دلایل ساخت یک اپلیکیشن موبایل میتوان به طیف وسیع و میلیونی کاربران پلتفرم های موبایل های هوشمند و همچنین برداشتن محدودیت حضور فیزیکی و در زمان بندی های خاص را برای خرید محصولات اشاره کرد.

همچنین رایکا اپ توانایی آن را دارد که با قراردادن افزونه فروشگاه موبایل در زمان ساخت اپلیکیشن اندروید اختصاصی شما ، یک فروشگاه ۲۴ ساعته برای فروش محصول ، کالا و یا خدمات شما را راه اندازی کند.

بعد از ثبت هر خرید ، به شما یک ایمیل ارسال خواهد شد تا سیستم شما را از ثبت یک خرید جدید مطلع نماید.در مرحله بعد شما میتوانید با ورود به پنل اختصاصی خودتان در سایت رایکا اپ اپلیکیشن اختصاصی خود را مدیریت کنید و تمامی اطالاعات مورد نیاز را برای ارسال و تحویل محصول یا خدمت خریداری شده مشاهده نمایید.

از دیگر امکانات مهم رایکا اپ ارسال پوش نوتیفیکیشن ( نسل جدید تبلیغات و جایگزین اس ام اس مارکتینگ ) به کاربران بدون دریافت هزینه اشاره کرد.

در آخر رایکا اپ برای انتشار اپلیکیشن های اندروید ساخته شده توسط خود در مارکت های مختلف مانند : گوگل پلی ، بازار ، مایکت ، همراه مارکت ، کندو و .. آمادگی خود را اعلام کرده و اعلام میکنیم که بابت ثبت درخواست انتشار اپلیکیشن های اندروید از شما هزینه ای دریافت نخواهد شد.رایکا اپ تمام تلاش خود را برای ثبت اپلیکیشن های شما در مارکت ها را انجام خواهد داد اما ما مسئولیتی درخصوص تایید و یا رد نمودن اپلیکیشن ها توسط مارکت های مختلف نخواهیم داشت.

برای سفارش ساخت اپلیکیشن توسط رایکا اپ لینک این صفحه را کلیک کنید.

  • مهر ۳۰, ۱۳۹۵