ساخت اپلیکیشن آی او اس

رایکا اپ ساخت اپلیکیشن آی او اس
ساخت اپلیکیشن آی او اس | رایکا اپ

ساخت اپلیکیشن آی او اس

ارسال شده توسط مدیر

یکی از دغدغه های همیشگی صاحبان ایده و کسب و کار کمبود نیروی متخصص برای طراحی و ساخت اپلیکیشن آی او اس بوده است.سختی در برنامه نویسی اپلیکیشن های این پلتفرم و همچنین کمبود منابع فارسی بروز و مورد تایید باعث شده تا افراد بسیار کمی توانایی بالایی در این زمینه داشته باشند.

به علاوه مشکلات تحریم ها و دیگر محدودیت های اعمال شده باعث شده تا برنامه نویسان توانایی استفاده از تمامی ظرفیت ها را نداشته باشند.

رایکا اپ با در اختیار داشتن تمامی موارد لازم برای ساخت اپلیکیشن آی او اس آمادگی همکاری با تمامی کسب و کار ها و افراد دارای ایده را دارد.

شیوه کار در گروه رایکا اپ به این صورت میباشد که شما در آغار اقدام به سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید توسط رایکا اپ می نمایید.

رایکا اپ با توجه به نیاز های شما و همچنین درخواست های شما ظرف مدت ۴۸ ساعت یک اپلیکیشن اندروید آماده و به شما تحویل میدهد.

در مرحله بعد رایکا اپ ساخت اپلیکیشن آی او اس اختصاصی شما را آغاز خواهد کرد و در مدت کمتر از ۱۰ روز ، فایل نهایی را به شما ارائه خواهد داد.توجه داشته باشید که اپلیکیشن ios ساخته شده توسط رایکا اپ ، عینا برابر با اپلیکیشن اندرویدی میباشد که در روزهای اول تقدیم شما شده است.

تیم متخصص رایکا اپ به شما تضمین میدهد که تمامی موارد و فاکتورهای لازم برای انتشار اپلیکیشن ios شما در مارکت های مختلف را در زمان ساخت اپلیکیشن آی او اس اختصاصی شما رعایت میکند.شما میتوانید خود اقدام به انتشار اپلیکیشن هایتان در گوگل پلی ، اپ استور و یا دیگر بازار ها نمایید و یا درصورتی که آشنایی با روند ثبت اپلیکیشن ها در بازار های مختلف ندارید میتوانید با درخواست از رایکا اپ این کار مهم را هم به ما بسپارید.

انتشار اپلیکیشن های اندروید کاملا رایگان بوده اما انتشار اپلیکیشن های ios بخاطر هزینه هایی که سرویس اپ استور آیفون از انتشار هر اپلیکیشن دریافت میکند شامل هزینه خواهد بود که این هزینه در زمان پرداخت فاکتور ساخت اپلیکیشن آی او اس به شما اعلام میشود تا درصورت درخواست شما انتشار هم از طریق اکانت رایکا اپ صورت گیرد.

برای سفارش ساخت اپلیکیشن توسط رایکا اپ لینک این صفحه را کلیک کنید.

  • مهر ۳۰, ۱۳۹۵