تبلیغات اینترنتی

رایکا اپ تبلیغات اینترنتی
تبلیغات اینترنتی | سفارش تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی

ارسال شده توسط مدیر

در نوشته های پیشین از اهمیت داشتن یک وبسایت زیبا ، استاندارد و کاربر پسند در صفحه طراحی سایت گفته ایم و گفتیم که طراحی سایت ابتدای راه است و شما قطعا نیاز به تبلیغات اینترنتی هم خواهید داشت.

ما همیشه این مثال را برای مشتریان خود میزنیم.

فرض کنید شما در یک پاساژ بسیار بزرگ و در یکی از طبقات ، در انتهای راهرو و در تاریکی یک مغازه کوچک خریده اید.

این مغازه همان سایت شماست و دنیای وب پاساژ بزرگ.

ویترین زیبای مغازه شما حکم طراحی زیبای سایت شما را دارد که میتواند باعث جذب هرچه بیشتر بازدیدکنندگان شود.

اما شما دو راه بیشتر ندارید.یا اینکه منتظر باشید از مراجعه کنندگان بسیار زیادی که هرروز از پاساژ دیدن میکنند بصورت اتفاقی ، بازدید کننده ای بدست بیاورید و سعی در فروش خدمات یا محصولات خود کنید و یا اینکه مانند برندهای بزرگ رفتار کنید و با تبلیغ خود باعث شوید که خریداران تنها برای خرید از مغازه شما از خانه خود خارج شوند.

تبلیغات اینترنتی انواع گوناگون دارد که تمامی آنها در مجموعه رایکا اپ به شما ارائه داده خواهد شد اما توصیه ما اطمینان به کارشناسان رایکا اپ و درخواست طراحی کمپین تبلیغات اینترنتی میباشد.

در این سرویس ما با توجه به بودجه ، محصولات شما ، مدل فروش و بازار هدف شما افدام به طراحی کمپین تبلیغات اینترنتی اختصاصی شما کرده و با استفاده از مدل های مختلف تبلیغات اینترنتی ، تجارت شما را بیش از پیش گسترش خواهیم داد.

اما اگر برای تبلیغات اینترنتی خودتان بودجه ماهیانه یا پروژه محور مشخص نکرده اید و به دنبال راهی برای تبلیغات ماندگار میگردید به شما توصیه میکنیم صفحه بهینه سازی سایت ( سئو سایت ) ما را مطالعه کنید.

بهینه سازی سایت یا همان سئو سایت به مجموعه فعالیت هایی گفته میشود که باعث افزایش رتبه شما در موتورهای جستجو شده و در نتیجه در کلمات کلیدی انتخابی ، شما را در بین گزینه های برتر ( گزینه های ۱ تا ۳ ) نتایج جستجو نمایش میدهد.

پیدا کردن کلمات کلیدی موثر یکی از فعالیت های مهم در آغاز پروژه بهینه سازی سایت میباشد که توصیه میکنیم برای اینکار از کاشناسان ما استفاده کنید.

مهمترین خدمات در رایکا اپ ، ساخت اپلیکیشن اندروید ، ساخت اپلیکیشن آی او اس ، ساخت اپلیکیشن سازمانی ، ساخت اپلیکیشن پزشکان ، ساخت اپلیکیشن شرکتی ، ساخت اپلیکیشن فروشگاهی ، طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ( سئو سایت ) و طراحی کمپین های تبلیغات اینترنتی میباشد.

  • خرداد ۱۴, ۱۳۹۶