بهینه سازی سایت ( سئو سایت )

رایکا اپ بهینه سازی سایت ( سئو سایت )
بهینه سازی سایت | سئو سایت

بهینه سازی سایت ( سئو سایت )

ارسال شده توسط مدیر

در نوشته قبلی درخصوص اهمیت طراحی سایت برای هر مجموعه ای صحبت کردیم.اینکه با در اختیار داشتن یک سایت مناسب میتوانید با هزینه کمتری اقدام به تبلیغ و معرفی هرچه بیشتر خدمات و فعالیت خودتان کرده و کاربران بیشتری را با مجموعه خودتان آشنا کنید.

اما در این نوشته یکی از ماندگار ترین روش های تبلیغات اینترنتی را به شما معرفی میکنیم.

بهینه سازی سایت و یا سئو سایت یک فعالیت تبلیغاتی است که در آن کارشناسان ما با بررسی نقاط ضعف سایت شما از دید موتورهای جستجو ، اقدام به حل مشکلات کرده و وبسایت را از نظر موتورهای جستجو سئو میکنند.

بعد از بهینه سازی داخلی سایت که خود دارای فاکتور های بسیار زیاد و پر اهمیتی میباشد ، نوبت به انجام بهینه سازی خارجی میرسد.

در این روش با بررسی رقبای شما ، یک برنامه مدون برای دریافت لینک های با کیفیت از سایت های مرتبط با حوزه فعالیت شما طراحی شده و با توجه به بودجه شما اقدام به خرید و یا ثبت بکلینک رایگان برای وبسایت شما میکنیم.

این عمل باعث افزایش اعتبار سایت شما شده و از نظر موتورهای جستجو ، سایت شما را دارای محبوبیت زیادی قلمداد میکند.

با رعایت تمام اصول اولیه بهینه سازی سایت و همچنین بروزرسانی دائم توسط کارشناسان رایکا اپ ، میتوانید اطمینان داشته باشید که بعد از قرار گرفتن در نتایج ۱ تا ۳ در جستجو ها ، تا مدت زیادی رتبه شما کاهش پیدا نخواهد کرد.

بهینه سازی سایت | سئو سایت
بهینه سازی سایت | سئو سایت

مجموعه رایکا ، سالها تخصص خود را برای بهینه سازی سایت ارزان ، در اختیار شما قرار خواهد داد تا شما هم مانند ما بتوانید طعم سود از تجارت های تحت وب را بچشید.

کارشناسان ما برای راهنمایی شما ، همیشه در دسترس هستند و مشاوره تلفنی ، ایمیلی و تیکت هیچگونه هزینه ای برای شما نخواهد داشت.

 

برخی نمونه کارهای بهینه سازی سایت ( سئو سایت ) مجموعه رایکا اپ

آموزشگاه زبان سیمین              در ۳ نتیجه اول

آموزشگاه زبان سیمین کرج        در ۳ نتیجه اول

آموزشگاه زبان کرج                  در ۳ نتیجه اول

آموزشگاه زبان در کرج               در ۳ نتیجه اول

بهترین آموزشگاه زبان کرج          در ۳ نتیجه اول

بهترین آموزشگاه زبان در کرج      در ۳ نتیجه اول

آموزشگاه زبان                         در صفحه اول

 

همچنین درصورتی که برای بهینه سازی سایت خود نیاز به خرید بک لینک دارید میتوانید با ورود به صفحه اختصاصی این خدمت در سایت رایکا اپ ، اقدام به سفارش خرید بک لینک نمایید.

  • خرداد ۱۴, ۱۳۹۶