افزونه خانه

رایکا اپ آموزش افزونه خانه
افزونه خانه | اپلیکیشن ساز اندروید و آی او اس رایکا اپ

آموزش

افزونه خانه

ارسال شده توسط مدیر

آموزش ساخت اپلیکیشن در رایکا اپ رو با آشنایی با افزونه خانه ادامه میدیم.در بخش قبلی کار با تب طراحی و صفحه بندی اپلیکیشن رو به شما آموزش دادیم.

افزونه ی خانه بخشی است که برای ساخت صفحه های با طراحی زیبا ازش استفاده میشه.درسته که ما اسم این افزونه رو خانه گذاشتیم ، اما شما با کمی خلاقیت میتونید از این افزونه در بخش های مختلفی استفاده کنید و اپلیکیشن های زیبایی رو برای خودتون بسازید.

لطفا برای هربار استفاده از افزونه خانه طبق این آموزش رفتار کنید.

آموزش ساخت اپلیکیشن | افزونه خانه

همونطور که مشاهده میکنید ، در بخش اول باید طرح صفحه خودتون رو انتخاب کنید.در حال حاضر ۱۰ تم برای طراحی صفحه خانه وجود دارد اما قطعا در آینده تم های بیشتری به این بخش اضافه خواهد شد.

در مرحله اول آموزش ، هر افزونه توضیح داده خواهد شد و بعد از آن شیوه ساخت یک اپلیکیشن از صفر تا ۱۰۰ به شما نمایش داده خواهد شد.

آموزش ساخت اپلیکیشن | افزونه خانه | رایکا اپ

بخش تنظیمات :

در این بخش ویژگی ها مختلف هر تم را شخصی سازی میکنیم.

لطفا توجه داشته باشید که با توجه به نوع تم فیلد های این بخش متفاوت میباشد.برخی تم ها مانند تم انتخاب شده بالا ، دارای بخشی برای نمایش تصویر ( که بیشتر برای بارگزاری لوگو میباشد ) استفاده شده.

تصویر : برای بارگزاری تصویر مورد نظر ، از قسمت تصویر ، انتخاب عکس را باز کرده و عکس مورد نظر خودتون رو آپلود و بعد انتخاب کنید.

مخفی کردن نوار بالایی : در این نوار عنوان صفحه نمایش داده میشود.شما میتوانید این بخش را فعال یا غیرفعال کنید.

رنگ نوشته : رنگ نوشته های این صفحه را با کلیک بر روی این بخش و انتخاب رنگ دلخواه خود مشخص کنید.

رنگ آیکون ها : برای تنظیم رنگ آیکون ها از این فیلد استفاده کنید.

عکس پس زمینه : شما قادر خواهید بود که برای هر صفحه اپلیکیشن خود یک پس زمینه دلخواه بارگزاری کنید.این تصویر تنها در همین صفحه نمایش داده خواهد شد.

برچسب آموزش ساخت اپلیکیشن, آموزش ساخت اپلیکیشن موبایل, افزونه خانه

نوشته شده توسط مدیر

مسعود دانشی کهن هستم.از سال 82 گروه راهکارهای رایکا رو راه اندازی کردیم و در تمام این مدت سعی ما بر این بوده که بتونیم نیاز های بازار رو بسنجیم و براش راهکارهای اختصاصی خودمون رو داشته باشیم.خوشبختانه الان چند ساله که به این خواسته رسیدیم و میتونیم با اطمینان این رو بگیم که برای هر نیاز راه حل اختصاصی خواهیم داشت.

http://raikasolutions.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.